Voorlopige teamindeling seizoen 19-20

 De voorlopige teamindelingen voor seizoen 2019 - 2020 zijn bekend

De voorlopige teamindelingen voor seizoen 2019 – 2020

{tab Dames}

D1 – 3e divisie   D2 – promotieklasse
1 sv Tara   1 sv Eef
2 sv     2 sv  
3 dia Ruby   3 dia Joyce
4 dia Alessandra   4 dia Wyke
5 mid Lotte   5 mid Sanne
6 mid Bettine   6 mid Nanda 
7 mid     7 mid Lara
8 pl Giulia   8 pl Marieke H
9 pl Lisa   9 pl Hilde
10 pl     10 pl Eline R. 
11 pl     11 pl  
12 lib Mascha    12 lib Alissa
             
D3 – 1e klasse   D4 – 1e klasse
1 sv Nikky   1 sv Karin B.
2 sv Tamara   2 sv Laura
3 dia Richtsje   3 dia Dayah
4 dia Unice   4 dia Femke
5 mid Daphne   5 mid Sabien
6 mid Ellen   6 mid Evelyn
7 mid Mirjam   7 mid Augustine
8 pl Marlien   8 pl Marleen
9 pl Josha   9 pl Marije d. L.
10 pl Kim   10 pl Lianne 
11 pl Mechtelt   11 pl Iris F.
12 pl Nikee   12 pl/dia Zofia
13 lib Elise   13 lib Vera
             
D5 – 1e klasse    D6 – 2e klasse JC
1 sv Renee   1 sv Wendy
2 sv     2 sv Steffi
3 dia Marieke v. V.   3 dia Andie
4 dia Sarah    4 dia Rianne
5 mid Joanna    5 mid Ike
6 mid Judith    6 mid Chiara
7 mid Marie-Anne   7 mid Nina
8 mid Marije V.   8 mid Noura
9 pl Anke    9 pl Lindsey
10 pl Dieuwke   10 pl Loes vd T.
11 pl Marjolein   11 pl Loes vd B.
12 pl Albertine   12 pl Anne
          meetr Linda
          meetr Puck
             
D7 – 4de klasse   D8 – 5e klasse
1 sv Marjoleine    1 sv Bo
2 sv     2 sv Miriam
3 dia Jolanda   3 sv/dia Milou 
4 dia Barbara    4 dia Syske 
5 mid Irene (sv)   5 mid Jikke 
6 mid Ankie   6 mid Karin v N
7 mid Sophie   7 mid Hannah
8 mid     8 pl Manon
9 pl Maria    9 pl Fleur
10 pl Paula   10 pl Yvonne
11 pl Wilma   11 pl Marieta
12 pl Goisa   12    
  meetr Anita        
             
D9 – 5e klasse   D10 – 5e klasse
1 sv Anouk   1 sv/pl Jeanne
2 sv Eline   2 sv  
3 dia Geertje    3 dia  
4 dia Iris    4 dia  
5 mid Heleen   5 mid Livnat 
6 mid Leontien   6 mid Isabeau
7 mid Oletta    7 mid  
8 mid/pl Esker   8 mid  
9 pl Yvonne S   9 pl Corine
10 pl Babette   10 pl Maaike S. 
11 pl Jeske   11 pl  
12       12 pl  

{tab Heren}

H1 – 2e divisie   H2 – 3e divisie
1 sv Theo   1 sv Lodewijk
2 sv     2 sv Noyan
3 dia Tommie   3 dia Dirk
4 dia Maarten   4 dia Stephan
5 mid Quincy   5 mid Chris
6 mid Thijmen   6 mid Tim
7 mid Karst   7 p/l Dima
8 p/l Ruben   8 p/l Stefan
9 p/l Ward   9 p/l Kjeld
10 p/l Ronald   10 p/l Arjen
11 p/l Harm   11 p/l Robin
12 lib Giannis   12 lib Erwin
          meetr Wouter
          meetr Stijn
             
H3 – Promotieklasse   H4 – 1e klasse
1 sv Harald   1 sv Anton
2 sv Frans W   2 sv/dia Dauriard
3 dia David   3 dia Serge
4 dia San   4 dia Hessel
5 mid Michal   5 mid Joab
6 mid Joost   6 mid Chris
7 mid Dirkjan   7 mid Ruud
8 pl Joah   8 mid Peter
9 pl Jeremy   9 pl Andreas
10 pl Sander   10 pl Jan Hendrik
11 pl Julien   11 pl/sv Marcus
12 lib Tom   12 pl Jelle 
  meetr Barend     meetr Robert
  meetr Leonardo     meetr Jeroen
             
H5 – 1e klasse   H6 – 3e klasse
1 sv Steven   1 sv Frank d J
2 sv Dennis   2 sv Frank N
3 dia Koen P   3 dia Rutger
4 dia Joost   4 dia  
5 mid Jonne   5 mid Arjan
6 mid Edwin   6 mid Frank G
7 mid Anton    7 mid Sieb
8 pl Florian   8 mid Redmar
9 pl Wouter   9 pl Kostya 
10 pl Koen K   10 pl Mariusz 
11 pl Wout    11 pl Lukas 
12 pl/dia Harmen    12 pl  
13 lib Peter      meetr Amir
             
H7 – 4e klasse        
1 sv Clemens        
2 sv Stephan         
3 dia Servaas         
4 dia Mario        
5 mid          
6 mid Hans         
7 mid Rob         
8 mid          
9 pl Jan         
10 pl Timon        
11 pl          
12   Otgar         
  meetr Frans J        

{/tabs}

Comments are closed.

X